Pon.-Sob.: 9.00 – 21.00 | Niedz.: 10.00 – 20.00

Sieć Sphinx wystartowała z kampanią reklamową „Mamy ten smak!”. Spoty emitowane są w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, w Internecie oraz w sieci kin Multikino.

 

Spoty restauracji Sphinx w TV można oglądać do 8 października, głównie na kanałach TVN i Polsat, a także w stacjach tematycznych. Reklamy nawiązują do hasła marki – „Mamy ten smak!” i  promują nowy program rabatowy „Aperitif”. Kampania w Internecie obejmująca m.in. banery i aktywności na profilach restauracji Sphinx (@sphinxrestauracje) na FB i Instagramie będzie trwać do 22 listopada.

 

Spot obejrzeć można na kanale Sphinx Restauracje na YouTube pod adresem https://youtu.be/vNP-1w-_CF0.